Farby na wilgotne ściany

( ilość produktów: 2 )

Malowanie pomieszczeń, w których zbiera się wilgoć to spore wyzwanie. Poradzą sobie z nim specjalistyczne farby do kuchni oraz do łazienki. Dzięki temu, że są paraprzepuszczalne nie chłoną wilgoci. Ich formuła jest wzbogacona o związki, które wykazują działanie wyniszczające grzyby oraz pleśń. Takie działanie sprawia, że użytkownicy mogą być spokojni o środowisko, w jakim żyją. Suche, dobrze wentylowane pomieszczenia, w których zastosowano dedykowane farby do łazienki wyglądają estetycznie, a panujący w nich mikroklimat jest przyjazny dla zdrowia i samopoczucia. Ponadto farba zmywalna do kuchni ma zewnętrzną powłokę, którą łatwo utrzymać w czystości np. w razie zachlapania przy gotowaniu. Co równie istotne proponowane przez nas farby do wilgotnych pomieszczeń są odporne na działanie środków chemicznych używanych do sprzątania.

Farba do wilgotnych pomieszczeń w naszej ofercie

Jeśli zastanawiasz się, jaka farba do wilgotnych pomieszczeń sprawdzi się najlepiej, to pamiętaj, aby spełniała konkretne wymogi. W tego typu wnętrzach najlepszym wyborem okaże się:

  • farba grzybobójcza,
  • farba wodoszczelna,
  • emulsja odporna na ścieranie.

Często, dla zwiększenia komfortu i lepszego zabezpieczenia ścian stosuje się emulsję lateksową i pokrywa się ją powłoką z lakieru akrylowego. W uzasadnionych przypadkach warto sięgnąć po farbę na wilgotne ściany, która dodatkowo poprawia izolację termiczną. Najczęściej takie parametry ma farba do piwnicy. Wszystkie prezentowane produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu i wygodnie zamówisz z dostawą do domu. Zapraszamy!

pixel